Yhteystiedot

RGT Group Oy Ltd    

Y: 2689321-4 

Meripihkatie 1 

00720 Helsinki

Aukioloajat

Maanantai - Perjantai: 8.00 - 16.00

050 565 1646

info@rgt.fi

Henkilökunta

Mohamed Yusuf

           toimitusjohtaja

(+358) 50 565 1646

mohamed.yusuf@rgt.fi


Ohto Hiilamo

        myyntijohtaja

                 (+358) 50 543 9538

                Ohto.Hiilamo@rgt.fi

Mohamud Hussein

henkilöstöpäällikkö

(+358) 50 546 6003

mohamud.hussein@rgt.fi


Veijo Arosara

rakennuspalvelut, työpäällikkö, tarjouslaskenta

(+358) 50 560 9638

veijo.arosara@rgt.fi


Ahmad Iqra

henkilöstö- ja myyntiassistentti

(+358) 50 374 4233

Ahmad.Iqra@rgt.fi


  Ismail Sheq   

koordinaattori

(+358) 40 163 0941

ismail.sheq@rgt.fi


 Esko-Jaakko Lehti

palvelupäällikkö

(+358) 50 321 0518

e-j.lehti@rgt.fi

© 2020 RGT Group / All Rights Reserved. Kaikki oikeudet pidätetään. Tietosuojaseloste ja tietoa evästeistä.